DEĞİŞİM ŞARTLARI

medyaeksper.com üzerinden almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on dört (14) günlük, taksitli alışverişlerde ise yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. İade sebebini içeren bir dilekçe ile bize iletmeniz halinde iade prosedürü işletilecektir.

* İndirim Kategorisinde İade/Değişim yapılmamaktadır.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzer şekildeki ürünlerin iadesi medyaeksper.com tarafından kabul edilmeyecektir. Bu nedenle ürün teslimi sırasında gerekli görüyorsanız kargo görevlisi önünde paketi açarak kontrol ediniz. Eğer bir sorun varsa (Eksik ürün, Hasarlı ürün gibi) lütfen kargo görevlisine durumu açık şekilde belirten tutanak tutturunuz. Aksi taktirde sipariş eksiksiz ve sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılacak ve daha sonraki şikayetler dikkate alınmayacaktır.

medyaeksper.com, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. Bu tür hallerde ürünün medyaeksper.com’a gelişi ve geri dönüşü sırasındaki tüm kargo ücretleri müşteriye aittir.

Müşterinin ürün/ürünleri iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, eğer iade edilen ürün/ürünler iade şartlarına uygunsa medyaeksper.com’a ulaştığı andan itibaren havale iadeleri havalenin yapıldığı hesaba 7 (Yedi) iş günü içerisinde kargo bedeli ürün/ürünlerin bedelinden düşülerek geri kalan iade bedeli kadar tutar müşteriye iade edilir. Kredi kartı iadeleri ise kartın ait olduğu banka hesabına 7 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.  Bu süre üzerinde medyaeksper.com’un herhangi bir etkisi yoktur ve tamamen bankanın tasarrufundadır.

Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Değişim Adresi:

Momento Medya Sanayi ve Ticaret A.Ş.  

19 Mayıs Mahallesi 19 Mayıs Caddesi No:37/7, Şişli/İSTANBUL

Destek için support@medyaeksper.com adresinden veya 0 (212) 222 80 50, numaralı telefondan Momento Medya Sanayi ve Ticaret A.Ş.  Müşteri Hizmetlerine Ulaşabilirsiniz.