Gizlilik Politikası

Momento Medya Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak şirketimize ait medyaeksper.com web sitemize üye olurken verdiğiniz kişisel bilgilerinizi İnternet altyapısını güvenli bir şekilde oluşturduğumuz bu site içerisinde gizli tutmak bizler için her şeyden daha önemlidir.

Bundan dolayı E-posta adresiniz ve şifreniz her ne sebeple olursa olsun başka bir veri tabanlarında kullanılamaz ve hiç kimseye açıklanmaz. Sadece kampanya ve tanıtım dönemlerinde sizlere ulaşabilmek ve sizleri kampanya ve tanıtım haberleri konusunda bilgilendirmek amacı ile bilgileriniz sadece medyaeksper.com internet sitesi tarafından kullanılabilir olacaktır.

medyaeksper.com internet sitemize üyelik sırasında doldurduğunuz kişisel bilgileriniz, üye kişinin onayı olmadan başka bir medyaeksper.com üyesi ile paylaşılmaz. medyaeksper.com internet sitemize üyelik esnasında girmiş olduğunuz bilgiler sadece üye kişi için müşteri profilinin tanımlanması için kullanılacaktır.

medyaeksper.com’a üye olurken beyan ettiğiniz kişisel bilgiler aynı üye tarafından medyaeksper.com’un verdiği şifre ile üyenin bizzat kendisi tarafından değişilebilir. Bundan dolayı başka herhangi bir üyenin kişisel bilgilerinize ulaşımı ve değiştirilmesi mümkün değildir. Fakat gerekli internet altyapısının ve güvenliğinin oluşturulmasına karşın medyaeksper.com ve sisteme genel bir siber bir saldırı sonucu gizli bilgilerin tahrip edilmesi ve başka şahıslar ile paylaşılmasından medyaeksper.com hiçbir sorumluluğu kabul etmemektedir.

Ayrıca medyaeksper.com web sitesi kullanıcılarına ve üyelerine ait kişisel bilgiler kanun ile yetkili olan kurum ve kuruluşlar tarafından talep edilmesi durumunda kişisel bilgiler yine kanunla yetkili olan kişi, kurum ve kuruluşlara kanun çerçevesinde paylaşılır. Fakat kanun ile yetkili kılınmamış üçüncü tüzel kişi, kurum ve kuruluşlar ile asla paylaşılmamaktadır. Kişisel bilgiler, medyaeksper.com internet sitesinin site güvenliği, verilerin aktif olarak kullanılabilmesi, üyelerimizin önerileri doğrultusunda siteyi daha etkin ve kullanılabilir kılmak için ve üyelerimizin fikirlerini işlemek ve daha iyi hizmet verebilmek için işbirliği yaptığı üçüncü taraflara verilebilir. medyaeksper.com tarafından düzenli aralıklar ile uygulanan anket çalışmalarına cevap veren kullanıcıların kişisel bilgileri medyaeksper.com ya da ortak çalışma yürüttüğü kuruluşlar tarafından veritabanı oluşturmak reklam ve tanıtım yapmak, analiz yapmak amacı ile kullanılabilir.

Momento Medya Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak şirketimize ait medyaeksper.com’da müşterilerimize ait kredi kartı bilgilerinin yer aldığı kayıt sayfası her ne suretle olursa olsun kesinlikle kaydedilmemekte ve saklanmamaktadır. Müşterilerimize ait kredi kartı bilgileri ne üyelik anında istenmekte nede sonradan herhangi bir nedenle talep edilmemektedir. Alışveriş esnasında Momento Medya Sanayi ve Ticaret A.Ş. personeli dahil herhangi bir kişi kredi kartı bilgilerinize göremez ve ulaşamaz. Üyelerimizin girmiş olduğu kredi kartı bilgileri üst düzey güvenlik şartlarını doğrultusunda bankalara SSL üst düzey güvenlik sistemi üzerinden gönderilmektedir.

Kredi Kartı Güvenliği

medyaeksper.com’da üyelerimizin yapacağı alışverişlerde üst düzey güvenlik şartları geçerli olup SSL güvenlik sertifikası ile güvenliğinize herhangi bir risk oluşturmadan yapabilirsiniz. medyaeksper.com dünyanın en gelişmiş ve yeni nesil güvenlik sistemi olan, alışveriş sırasında kullandığınız kredi kartı bilgileri Global Sign tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile aynamalı şifreleme ile ilgili bankaya iletilir. 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü internet tarayıcılarında uygulanan yeni nesil ve üst düzey güvenlikli bir şifreleme teknolojisidir. Kartın kullanılabilir olduğu bilgisi alındıktan sonra alışverişinize devam edebilirsiniz. Momento Medya Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak şirketimize ait medyaeksper.com’da müşterilerimize ait kredi kartı bilgileri her ne suretle olursa olsun kesinlikle kaydedilmediği ve saklanmadığı için üçüncü şahısların ele geçirmesi mümkün değildir.