SİTE KULLANIM KOŞULLARI

medyaeksper.com İnternet sitemizde belirttiğimiz kullanım koşullarını dikkatle okumanızı ve incelemenizi rica ederiz. İnternet sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman bu sayfada belirttiğimiz kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. İnternet sitemizde belirttiğimiz kullanım koşulları belirli dönemlerde ihtiyaca göre değiştirilebilir. Bundan dolayı internet sitemizi ziyaretiniz sırasında site kullanım koşullarını tekrardan incelmenizi tavsiye ederiz. Çünkü siteyi kullandığınız süre içinde değiştirilen şartları da kabul etmiş olursunuz. İnternet sitemiz ile ilgili doğru bilgiyi sizlere ulaştırmak adına gerekli çabayı göstermekteyiz fakat zaman zaman verilen bilgilerin güncel olduğu düşünülmemelidir ve tekrar okunmalıdır.

Güvenlik Kuralları

medyaeksper.com internet sitesi herkesin kullanımına açıktır. medyaeksper.com’un üyeler için sunulan hizmetler, aksi belirtilmediği sürece ücretsiz ve herkese kullanımına açıktır. Sadece aşağıda belirttiğimiz durumların ihlali durumunda sadece medyaeksper.com internet sitesi yönetimince kullanıcıyı engelleyebilir veya kısıtlayabilir. Ayrıca kural ihlali durumunda kullanıcı hakkında ki kanuni hakları saklı tutar

• Yanıltıcı, düzensiz eksik ve toplumsal ahlak kuralları ile bağdaşmayan ifadelerin siteye eklenmesi durumunda. Kullanıcılar için özel ve genel ilanların ve bilgilerin taleplerin kaydedilmesi. Site içeriğine müdahale edilmeye çalışılması medyaeksper.com internet sitesinde görüntülenen bilgilerin site yönetiminin izni olmadan alınması, kopyalanması ve kullanılması durumunda, medyaeksper.com kullanıcılarına üyelik anında verilen kullanıcı adı, şifre, numara vb. bilgilerin üçüncü kişiler ile paylaşılması durumunda. medyaeksper.com sitenin kullanımı engelleyecek yazılım kullanılması veya kullanılmaya çalışılması durumunda site yönetimi tarafından bu hakların kullanımı saklıdır.

Aksi bir durun olmadığı ya da site yönetimi tarafından belirtilmediği sürece site içeriğindeki her veri, bilgi, patent ve fikri mülkiyetler olarak korunmaktadır.

Kişisel Kullanım

Herhangi bir kişi veya kurum medyaeksper.com internet sitesinde yer alan içeriği, yine medyaeksper.com  internet sitesi yöneticilerinin izni olmadan alamaz, kopyalamaya veya dağıtmaz. Böyle bir durumdan dolayı medyaeksper.com internet sitesinin uğramış olduğu maddi ve manevi zararın tazmin etmeyi koşulsuz olarak kabul etmiş sayılmaktadır. medyaeksper.com internet sitesi öyle bir durumdan dolayı bu faaliyetlerde bulundan veya bulunmaya teşebbüs eden kişilerin üyeliğini dondurma, askıya alma ve yetkili makamlara yasal olarak başvurma hakkına sahiptir

*Site içerisinde belirtilen bölümden kişisel bilgilerinizi ilgili alanlara girerek siteye üye olabilirsiniz. medyaeksper.com  internet sitesi yönetimi tarafından bilgileriniz kontrol edilerek site üyeliği onaylanır. Aksi durumlarda medyaeksper.com internet sitesi yönetimi hiçbir gerekçe göstermeksizin üyeliği onaylamayabilir.